KONST / Litografier / Grafiskt blad 13899069
nr 1389 9069
Håkan Lindskog
(f. 1945), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Kustbrissonate". Signerad, numrerad 60/100. Motivet: ca 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Håkan Lindskog, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:13:49
4/4 16:30:02